Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowe oblicze Polski

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.
RMF24.pl
 1. Zmarł Leszek Aleksander Moczulski. Poeta odszedł w wieku 79 lat

  Zmarł Leszek Aleksander Moczulski. Poeta odszedł w wieku 79 latNie żyje Leszek Aleksander Moczulski, jeden z najbardziej znanych poetów polskich, autor tomików wierszy i tekstów piosenek wykonywanych m.in. przez Skaldów i Marka Grechutę. Poeta zmarł w niedzielę późnym wieczorem, w wieku 79 lat - podaje wydawnictwo a5.


 2. Zagryziona przez własne psy. „Nigdy nie widziałem czegoś podobnego”

  Zagryziona przez własne psy. „Nigdy nie widziałem czegoś podobnego”Makabryczne wydarzenie w niewielkiej miejscowości Goochland w Wirginii. W lesie znaleziono rozszarpane ciało młodej dziewczyny, obok warowały jej dwa pitbulle. Kobieta została zagryziona przez psy.


 3. Zwrot ws. głośnych obrad Sejmu w Sali Kolumnowej. Sąd nie zgodził się z prokuraturą

  Zwrot ws. głośnych obrad Sejmu w Sali Kolumnowej. Sąd nie zgodził się z prokuraturąWarszawski sąd uchylił decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa ws. głośnego posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 roku, podczas którego uchwalono ustawę budżetową. Śledczy, uzasadniając decyzję o umorzeniu, podkreślali, że obrady miały prawidłowy przebieg, a przeniesienie ich do Sali Kolumnowej było zgodne z prawem.


 4. W Polsce najgorsze powietrze w całej Europie!

  W Polsce najgorsze powietrze w całej Europie!Jakość powietrza w Polsce jest dziś najgorsza w Europie - wynika z danych zamieszczonych na stronie internetowej Europejskiej Agencji Środowiska. Największy smog jest w centralnej i południowo-wschodniej Polsce.


 5. Zobacz, jakie zadania mogą się znaleźć w egzaminie ósmoklasisty [ARKUSZE]

  Zobacz, jakie zadania mogą się znaleźć w egzaminie ósmoklasisty [ARKUSZE]Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała przykładowe arkusze z egzaminu ósmoklasisty. Po raz pierwszy zostanie on przeprowadzony w roku szkolnym 2018/2019. W ciągu trzech dni uczniowie rozwiążą zadania z języka polskiego, matematyki i języka obcego, a od 2022 roku także z przedmiotu kierunkowego: biologii, chemii, fizyki, geografii lub historii.


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych