Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowe oblicze Polski

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.
RMF24.pl
 1. Morawiecki: Inwestorzy nie uciekną z Polski, pukają do nas coraz częściej

  Morawiecki: Inwestorzy nie uciekną z Polski, pukają do nas coraz częściejInwestorzy nie tylko nie uciekną z Polski, ale pukają do nas coraz częściej. Potrafią doskonale oddzielić emocje polityczne od faktów gospodarczych - powiedział wicepremier Mateusz Morawiecki.


 2. Polski robot drugi na świecie! "Polish Monster" jeden z najlepszych w Waszyngtonie

  Polski robot drugi na świecie! "Polish Monster" jeden z najlepszych w WaszyngtoniePolski robot drugi na świecie! Młodzieży z powiatu kraśnickiego na Lubelszczyźnie udało się zbudować maszynę, która osiągnęła spory sukces na olimpiadzie FIRST Global w Waszyngtonie. W zawodach robotów wzięło udział 160 zespołów z całego świata.


 3. GIS ostrzega przed nasionami chia! W dużych ilościach mogą być niebezpieczne

  GIS ostrzega przed nasionami chia! W dużych ilościach mogą być niebezpieczneGłówny Inspektor Sanitarny wydał komunikat ostrzegający przed wykorzystaniem w produktach spożywczych nasion szałwii hiszpańskiej (popularnie zwanych nasionami chia). W większych ilościach nasiona nie są dopuszczone do użytku.


 4. Sprawa Iwony Cygan: Zatrzymani policjanci trafią za kratki? Jest wniosek o areszt

  Sprawa Iwony Cygan: Zatrzymani policjanci trafią za kratki? Jest wniosek o areszt Prokurator wystąpił o aresztowanie na trzy miesiące ośmiu podejrzanych w związku z zabójstwem Iwony Cygan sprzed prawie 19 lat. To byli i obecni funkcjonariusze policji. Wobec jednego z zatrzymanych zastosowano zakaz opuszczania kraju.


 5. Waszczykowski: Tusk powinien bronić interesów Polski, a nie ingerować w polską politykę

  Waszczykowski: Tusk powinien bronić interesów Polski, a nie ingerować w polską politykę​Proces legislacyjny w sprawie zmian w sądownictwie się toczy i, dopóki się nie zakończy, nie mamy potrzeby się z niczego tłumaczyć - powiedział szef MSZ Witold Waszczykowski, odnosząc się do środowego oświadczenia wiceszefa KE Fransa Timmermansa. Odniósł się także do propozycji spotkania Duda-Tusk.


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych

Application 0.000 seconds (+0.000); 0.61 MB (+0.613) - afterLoadApplication 0.042 seconds (+0.042); 4.59 MB (+3.978) - afterInitialiseApplication 0.079 seconds (+0.036); 6.60 MB (+2.005) - afterCache