Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowe oblicze Polski

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.
RMF24.pl
 1. Żółte niebo nad Polską? To pył znad Sahary

  Żółte niebo nad Polską? To pył znad SaharyChoć niebo dziś bezchmurne, nie jest błękitne a żółte i zamglone. Wszystko przez pustynny pył z Sahary, który dotarł aż nad Polskę.


 2. Poznań przegrał w sądzie z klubami go-go

  Poznań przegrał w sądzie z klubami go-goPoznański sąd odrzucił pozew Miasta Poznań przeciwko klubom go-go. Zdaniem prezydenta miasta natarczywe nagabywanie do korzystania z oferty tych klubów na Starym Rynku wprawia w zakłopotanie mieszkańców i turystów oraz psuje wizerunek miasta.


 3. ​Adwokatura skrytykowała projekty ustaw autorstwa prezydenta

  ​Adwokatura skrytykowała projekty ustaw autorstwa prezydenta Naczelna Rada Adwokacka skierowała właśnie do Sejmu opinię ws. przedstawionych przez prezydenta ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Propozycje Andrzeja Dudy, według adwokatury, nie poprawią funkcjonowania sądów i "budzą te same zastrzeżenia, wątpliwości i ryzyka", co ustawy, które prezydent zawetował.


 4. Donald Tusk: Niektóre kwestie dojrzały do rozwiązania już teraz

  Donald Tusk: Niektóre kwestie dojrzały do rozwiązania już teraz​Szef Rady Europejskiej Donald Tusk proponuje usprawnienie prac unijnych liderów. W "Programie Przywódców" na najbliższe kilkanaście miesięcy podkreśla, że jedność nie może być wymówką dla stagnacji, ale ambicje nie mogą prowadzić do podziałów. W opublikowanym w nocy z wtorku na środę dokumencie Tusk pisze, że instytucje unijne powinny skupić się przede wszystkim na praktycznych rozwiązaniach rzeczywistych problemów obywateli UE, by przywrócić im poczucie stabilności, bezpieczeństwa i przewidywalności. "Niektóre kwestie dojrzały do...


 5. Wojska podpalały wioski. "Ci, którzy nie byli w stanie uciekać, spłonęli żywcem"

  Wojska podpalały wioski. "Ci, którzy nie byli w stanie uciekać, spłonęli żywcem"Mjanmarskie siły bezpieczeństwa zabiły setki mężczyzn, kobiet i dzieci podczas systematycznej kampanii wypędzania z kraju mniejszości muzułmańskiej Rohingja - poinformowała w raporcie organizacja Amnesty International. Wzywa w nim do nałożenia na Mjanmę (dawniej Birmę) embarga na broń i postawienia przed sądem odpowiedzialnych za zbrodnie.


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych

Application 0.000 seconds (+0.000); 0.61 MB (+0.614) - afterLoadApplication 0.150 seconds (+0.150); 4.59 MB (+3.978) - afterInitialiseApplication 0.223 seconds (+0.073); 6.60 MB (+2.006) - afterCache